fot. Hugollek
REKLAMA

Siatkówka

Wyniki Legii w City Volley Cup

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W drugim dniu VII edycji międzynarodowego turnieju City Volley Club 2022 Legia Warszawa po zaciętej walce wygrała 3-2 z zespołem Black Volley Beskydy oraz 3-0 ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. W sobotę legioniści przegrali 1-3 z II-ligową drużyną CUK Anioły Toruń i tym samym zajęli 2. miejsce w turnieju, za zespołem z Torunia.

Legia Warszawa 3-2 Black Volley Beskydy

Legia Warszawa 3-0 Sparta Grodzisk Mazowiecki
sety: 25-20, 25-17, 25-19

Końcowa klasyfikacja:
1. CUK Anioły Toruń
2. Legia Warszawa
3. Black Volley Beskydy (Czechy)
4. Sparta Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.