Mateusz Grejber - fot. Klub Bokserski Legia
REKLAMA

Boks

Wygrane legionistów na gali Polsat Boxing Promotions

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Czterech zawodników bokserskiej Legii wzięło udział w gali Polsat Boxing Promotions 9, która odbyła się w Częstochowie. Wszyscy legioniści wygrali swoje walki. Jakub Straszewski pokonał Klemensa Szczepaniaka (Champion Włocławek) w kat. -90kg jednogłośną decyzją sędziów.

18-letni Bartłomiej Rośkowicz w kat. -63,5kg pokonał Makara Vdovitsenko jednogłośną decyzją sędziów. 17-letni Artur Proksa w kat. -60kg pokonał Makara Vdovitsenko jednogłośną decyzją sędziów. Już w 12. sekundzie legionista świetnie trafił rywala lewym prostym, po którym Czech po raz pierwszy padł na deski.

18-letni Mateusz Grejber w kat. -67kg zwyciężył z Czechem, Partikiem Stefanem przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Skróty walk można obejrzeć tutaj.
fot. Klub Bokserski Legia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
syrenka - 05.09.2022 / 20:44, *.orange.pl

Brawo chłopaki! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.