fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powołania do reprezentacji Polski

Woytek, źródło: 90minut.pl

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz ogłosił listę zawodników powołanych na wrześniowe mecze Ligi Narodów. Polska zagra z Holandią (22 września, godz. 20:45, Warszawa) i Walią (25 września, godz. 20:45, Cardiff). W kadrze nie znalazł się żaden zawodnik Legii Warszawa.



Kadra Polski:

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Radosław Majecki, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Robert Gumny, Kamil Glik, Mateusz Wieteska, Jakub Kiwior, Paweł Dawidowicz, Arkadiusz Reca.

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Grzegorz Krychowiak, Jakub Piotrowski, Szymon Żurkowski, Mateusz Klich, Karol Linetty, Mateusz Łęgowski, Jakub Kamiński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Sebastian Szymański, Michał Skóraś, Nicola Zalewski.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Karol Świderski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
MIODUSKI OUT !!!! - 12.09.2022 / 20:21, *.btcentralplus.com

Jest Radek Majecki......

odpowiedz
Wycior - 12.09.2022 / 16:32, *.vectranet.pl

I bardzo dobrze, że nikogo nie powołał! Niech się wezmą za uczciwy trening, zamiast tych żenujących rozgrywek.

odpowiedz
Januszek - 12.09.2022 / 16:32, *.chello.pl

Nie widze polowania dla GejM Kreatora Śliza i EgzekutoRa Rosołka ..Czesiu chyba jeszcze nie dzwonil w tej sprawie albo Sutkowski nie powiedzial na kanale ze warto ich brac

odpowiedz
Żmija - 12.09.2022 / 17:31, *.t-mobile.pl

@Januszek: lubisz robić z siebie kret.yna, twoja sprawa. Ale szanuj godność innych osób!

odpowiedz
kimono - 12.09.2022 / 13:52, *.mm.pl

Smieszny ten Michniewicz. Powoluje jakies no-nejmy typu Piotrowski, Żurkowski, Łęgowski, a nie może powołać Kapustki????? Przeciez on jest milion razy lepszy od tej trojki. Szkoda.

odpowiedz
Ja - 12.09.2022 / 14:18, *.play-internet.pl

@kimono: Kapustka jest Totalnie bez formy jak cała Legia. Piotrowski gra w Łudogorcu co by nas pojechał tak jak Raków wczoraj...

odpowiedz
Kolega po szalu - 12.09.2022 / 14:39, *.plus.pl

@kimono: akurat Łęgowskiego to chciał u nas Kosta ale tamten dostał zapewnienie że będzie grał więcej u nowego trenera portowców i po temacie bylo a zamiast niego Runjaic dostał ... Picha Baku i Augustyniaka

odpowiedz
Arek - 12.09.2022 / 23:37, *.tpnet.pl

@kimono: Kapustka to niech do formy dojdzie. Bo wraca po kontuzji i póki co forma raczej mało reprezentacyjna. Lepiej niech trenują i przygotowują się do łacha.

odpowiedz
Pawełek - 12.09.2022 / 13:21, *.netfala.pl

Jestem zaskoczony, że Rosołek się nie załapał...

odpowiedz
Tomek - 12.09.2022 / 13:30, *.113.189

@Pawełek: razem ze Skibickim. Ale kto wie może ich forma w październiku w końcu wystrzeli po 4 latach i załapią się na mundial :)

odpowiedz
Expert specjalistyczny - 12.09.2022 / 14:42, *.tpnet.pl

@Pawełek: oszczedza ich na powazniejsze mecze

odpowiedz
:) - 12.09.2022 / 14:50, *.plus.pl

@Expert specjalistyczny: zmęczeni i zajechania są prze Koste więc ich oszczędza jak Barca Lewandowskiego przed Bayernem oni muszą być w formie na mecz we Wronkach

odpowiedz