Wojciech Łobodziński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Łobodziński: Sędzia nie wytrzymał intensywności meczu

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Cóż powiedzieć po takim meczu. Po raz kolejny przeżywamy to samo. Prowadzimy i trwonimy. Byliśmy w stanie tu dziś wygrać. Przełomowym momentem było nie strzelenie bramki na 0-3 i stracenie prowadzenia w pierwszej połowie. To, że postraszyliśmy Legię i graliśmy ofensywnie, nie ma znaczenia, bo nie mamy punktów - powiedział po spotkaniu z Legią trener Miedzi Legnica Wojciech Łobodziński

- Nasz plan musiał się szybko zmienić, bo Legia przeszła na grę trójką w obronie. Wydawało nam się, że przetrzymaliśmy napór Legii, ale wtedy straciliśmy bramkę na 3-2. Głupie zachowanie Angelo Henriqueza sprawiło, że nie mieliśmy już szans wrócić. Ofensywnie mamy ogromny potencjał, ale musimy popracować nad mentalnością i defensywą.

- Było nieprzyjemnie w szatni. Takie momenty się zdarzają, to są dorośli mężczyźni, walczący o swoją przyszłość. Mam nadzieję, że Angelo zrozumie swój błąd i na pewno poniesie konsekwencje.

- Myślę, że sędzia nie wytrzymał intensywności meczu. Jest młody i nie udźwignął dziś spotkania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 19.09.2022 / 08:45, *.centertel.pl

nie widziałem rażących błędów sędziego

odpowiedz
Tfu - 18.09.2022 / 09:16, *.aster.pl

A faul na Kremerze to był delikatny stempelek, jak to ujęli godni pożałowania komentatorzy C+. Żenua.

odpowiedz
Zxc - 17.09.2022 / 16:52, *.vectranet.pl

Co Angelo przyjął w szatni i od kogo?

odpowiedz
Hk - 17.09.2022 / 16:22, *.t-mobile.pl

Kto bie wygrywa 30 p

odpowiedz
Prg - 17.09.2022 / 12:43, *.aster.pl

Przypomnę że Legia też miała jeszcze że 3 setki więc cak nie pier... Bo mogliście wyżej przegrać, strzeliliscie bramki bo wielbłądach i tyle z waszej gry

odpowiedz
Mrok - 17.09.2022 / 09:25, *.com.pl

Łobodziński wylewa żale ale co niby w tej sytuacji sędzia miał zrobić? Wziąć odpowiedzialność za cyrk Henriqueza na siebie? Udać ze nie widzi niesportowego zachowania i wyłączyć nasłuch z VAR odnośnie żółtej kartki? Trochę wyobraźni panie trenerze. to nie sędzia nie wytrzymał ale pana zawodnik - Henriquez.

odpowiedz
floyd - 17.09.2022 / 10:37, *.161.126

@Mrok: nic mu var w tej sytuacji nie mówił ponieważ var może interweniować tylko w określonych przypadkach - potencjalna żółta kartka nie jest jednym z nich, nawet jeżeli oznacza w rezultacie czerwoną.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.09.2022 / 07:37, *.plus.pl

Lodu to by się przydało na łeb temu cymbalowi który tak się zachował. Trochę pokory łobo, nie strzeliliscie trzeciej bramki to straciliście trzy proste.

odpowiedz
Arek - 17.09.2022 / 01:04, *.tpnet.pl

Nie bardzo rozumiem, o co mu się rozchodzi. Wydaje się, że akurat dziś całkiem dobrze posędziował.

odpowiedz
Fryzjer - 16.09.2022 / 23:46, *.aster.pl

Łobo, te czasy gdzie z Piszczem zbieraliscie hajs na sedziego w Zaglebiu juz minal. Wstawaj... :D

odpowiedz
L - 16.09.2022 / 23:45, *.aster.pl

W sensie w ktorym miejscu nie udzwignal? Nie strzelil wam 2 goli czy o co chodzi bo akurat sedzia dzisiaj perfekcyjny. Nie dawal sobie wchodzic na glowe, dobre decyzje, zero kontrowersji (o czym, bystrzaku powiedziales wyzej), 2 spalone dobrze wychwycone przez asystentow.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 16.09.2022 / 23:37, *.52.135

O co mu biega mówiąc o nie wytrzymaniu intensywności meczu? Pije do tej zasłużonej żółtej, którą potwierdził, że była zasłużona po meczu w studiu C+Sport? Czy se tam pogadał jedno, a na konferencji pomeczowej drugie i mu coś do łba strzeliło i załatwia po cichu sprawy tak jak kiedyś (korupcja)?

odpowiedz
Krabik - 16.09.2022 / 23:34, *.chello.pl

Pff...pytanie gdzie sędzia popełnił błąd? Nigdzie?

odpowiedz
Kri - 17.09.2022 / 10:58, *.inetia.pl

Np tu https://twitter.com/Wislocki_R/status/1570880217077678081?t=LFB115OQMhvIPWRWnIDMfA&s=08

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 17.09.2022 / 19:17, *.centertel.pl

@Kri: Wszołek w ogóle nie dotknął a Rose jeśli w ogóle to drasnął. Na pewno po czymś takim nie wybija ciè w kosmos. Faul bez kartkibto OCZYWISTOŚĆ
Mogliście po 20 minutach po naszych babolach prowadzi 4 0, 9 po ladę zamiast lobu i 3 na 2, kiedy podał tam gdzie było naszych dwóch zamiast do wolnego w prawo. A tak w 20 minucie 1;2 i w efekcie w pi...dę. W drugiej mogło być wyżej dla nas (choćby wybicie z pustej po strzale Kosue czy sam na sam Carlitosa) także ten ... 2 0 to niebezpieczny wynik

odpowiedz
artic - 16.09.2022 / 23:20, *.t-mobile.pl

Panie" Łobo" trzeba bylo strzelic na 3-0 a nie pier.. teraz ze arbiter nie wytrzymał intensywnosci meczyku.

odpowiedz
Singspiel - 16.09.2022 / 23:17, *.plus.pl

Szkoda, ze nie mozesz zadzwonic do fryzjera

odpowiedz