Agata Konarska
REKLAMA

Tenis

Agata Konarska na podium OTK U-16

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisistka Legii Warszawa, Agata Konarska w ostatnich tygodniach aż sześć razy stawała na podium podczas różnych turniejów. Legionistka wygrała w Olsztynie singla Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Dabro-Cup w kat. młodzików (U-14), a w kat. U-16 zajęła miejsce trzecie.

Podczas zawodów OTK w Kielcach (o puchar Gór Świętokrzyskich) kadetek (do lat 16), Agata zajęła trzecie miejsce zarówno w singlu, jak i deblu. Konarska podczas zawodów OTK U16 w Krakowie zajęła drugie miejsce w deblu (w parze z Mają Kowalik). W parze z tą samą zawodniczką zajęła miejsce 3. w Kaliszu, a podczas rywalizacji w turnieju w Gdańsku, w parze z Mają Małyszyńską, również ukończyła zawody na miejscu trzecim.

W drużynowych mistrzostwach Polski młodziczek w Łodzi, nasza zawodniczka zajęła miejsce 4. w finale B.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kkk - 20.09.2022 / 18:20, *.vectranet.pl

Śliczna, życzę jej jak najlepiej.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.