REKLAMA

Promocja Fortuny na mecz z Lechem

Redakcja, źródło: artykuł sponsorowany

Sponsor Legii przygotował weekendową promocję dla nowych graczy. Każdy kto zarejestruje się w Fortunie i postawi pierwszy zakład za min. 4 zł na zwycięstwo Legii z Lechem, otrzyma bonus jeśli Legia wygra. Poniżej prezentujemy szczegóły promocji:

Zasady promocji
1. Termin: 29.09-01.10.2022 do momentu rozpoczęcia meczu
2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł
3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Legii w meczu z Lechem za co najmniej 4 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
5. Za środki bonusowe (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych) możesz zagrać dowolne zdarzenie, bez kursu minimalnego, a wygrana zostanie wypłacona na konto depozytowe

Odbierz 200 PLN za wygraną Legii z Lechem

KURSY NA LECH - LEGIA
FORTUNA:

Pełna oferta zakładów na mecz Raków - Legia

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.