Stanisław Molewski na najwyższym stopniu podium
REKLAMA

Strzelectwo

Pięć medali na MP młodzików

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w strzelectwie sportowym, podczas których dwa złote medale - w konkurencji Trap 75 oraz Skeet 75 wywalczył zawodnik Legii, Stanisław Molewski. Legioniści wywalczyli łącznie pięć medali, co dało naszemu klubowi drugie miejsce w klasyfikacji.

Srebrny medal w pistolecie szybkostrzelnym 2x30 strzałów zdobył Bartłomiej Bieniek. Brąz z karabinie pneumatycznym 40 strzałów zapewniła sobie Arina Starevich oraz Liliana Koper (w konkurencji pistolet sportowy 30+30).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.