Karolina Szewczyk odbiera pamiątkowy medal - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyróżnienie dla prezes siatkarskiej Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem legijnych siatkarzy z zespołem MKS Będzin miała miejsce miła uroczystość. Prezes siatkarskiej Legii Karolina Szewczyk, która pełni swoją funkcję od początku drugiej reaktywacji sekcji w 2014 roku, otrzymała wyróżnienie od Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej w postaci pamiątkowego medalu z okazji 20-lecia działalności na rzecz rozwoju polskiej siatkówki.fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.