fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Leslie

Fumen, źródło: Legionisci.com

Trevor Leslie powrócił do gry po kilkutygodniowej przerwie i w meczu z Twardymi Piernikami zaliczył podwójną zdobycz. Zawodnik Legii spędził na parkiecie 24 minuty i w tym czasie zdobył 14 punktów (skuteczność z gry 37,5%) oraz zebrał 10 piłek, z czego 4 na atakowanej tablicy. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego dołożył do swego dorobku cztery asysty oraz jeden blok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.