Rafał Augustyniak, Maciej Rosołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Augustyniak: Lubimy takie dreszczowce

źródło: Legia Warszawa

- Mieliśmy dużo sytuacji, więc mecz mógł zakończyć się dużo szybciej. Ale widać, że lubimy takie dreszczowce i walkę do końca. Fajnie, że tak się skończyło. Czego brakowało? Myślę, że najbardziej ostatniego podania - powiedział po meczu z Lechią Gdańsk Rafał Augustyniak.

- Na pewno było w naszej defensywie trochę zmian. Ale od tego jest właśnie Puchar Polski, by trenerzy rotowali składem. Ważne, że sobie poradziliśmy. Straciliśmy dwa gole, myślę że można było tego uniknąć. Ale taka jest piłka. Najważniejsze, że byliśmy lepsi w rzutach karnych i awansowaliśmy.

- Na wczorajszych zajęciach trenowaliśmy rzuty karne i dziewięciu piłkarzy... nie strzelił gola z jedenastu metrów. Śmialiśmy się po treningu, że jutro musi być lepiej, no i było. Tym razem tylko raz się pomyliliśmy, Czarek obronił i meldujemy się w ćwierćfinale.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Arek - 09.11.2022 / 23:52, *.tpnet.pl

Zawału to nie jeden dostanie, przez te Wasze dreszczowce.

odpowiedz
rob bandit - 09.11.2022 / 15:05, *.com.pl

Jak się kończą happy endem... FORZA LEGIA

odpowiedz
Wyrwikufel - 09.11.2022 / 09:17, *.netfala.pl

Ja wolę jednak gładkie wygrane :-)

odpowiedz
Robert Szenfeld - 09.11.2022 / 08:40, *.landirenzo.pl

Augustyniak jeden z lepszych na boisku. Bardzo dobry mecz.

odpowiedz
DZ - 09.11.2022 / 20:58, *.centertel.pl

@Robert Szenfeld : Czy ty jesteś niewidoma?!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.