REKLAMA

Warsaw Tattoo Convention na stadionie Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend, 12-13 listopada na stadionie Legii Warszawa zorganizowana zostanie 9. edycja Warsaw Tattoo Convention, która niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem. Impreza przeprowadzona zostanie w centrum konferencyjnym na trybunie zachodniej naszego stadionu, a weźmie w niej udział wielu znakomitych gości, w tym czołowi przedstawiciele polskiej sceny tatuażu.

Otwarcie bram zarówno w sobotę, jak i niedzielę nastąpi o godzinie 11:00. W sobotę o 21 zostaną ogłoszone wyniki na najlepszy tatuaż soboty. Zakończenie imprezy w niedzielę o 20:00.

Dwudniowy bilet kosztuje 60-złotych, wejściówka na jeden dzień konwentu - 45 złotych, a sprzedaż prowadzona jest tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Kamil - 10.11.2022 / 20:17, *.mrsn.at

Można sobie wtedy zrobić tatuaż, czy każdy tatuator ma już swojego „klienta” ?

odpowiedz
Do Redakcji - 10.11.2022 / 13:41, *.chello.pl

Dlaczego wybiórczo informacje o wydarzeniach, które są na Ł3?

odpowiedz
Kiki - 10.11.2022 / 15:01, *.vectranet.pl

@Do Redakcji : Bo redakcja jest wybiórcza, np. nie podaje liczb wyjazdowych KSP ani tego co dzieje się na meczach domowych Polonii (oprawy itp.) w sumie z niewiadomego powodu :) Mam na myśli cykl "Na stadionach".

odpowiedz
Syn oreszczuka - 10.11.2022 / 15:23, *.vectranet.pl

@Kiki: bo ksp nikogo tu nie obchodzi. Raczej rzadko pojawia sie tu info o jakichś niszowych klubach z garstką kibiców.

odpowiedz
ding - 10.11.2022 / 17:25, *.chello.pl

@Syn oreszczuka: Zgadzam się, że kiedyś (przed pandemią?) rubryka "Kolejka na trybunach" była rzetelniej prowadzona. Druga liga (szumnie zwana dziś "pierwszą") była w całości obowiązkowa + sporo meczów z niższych lig.

odpowiedz
Syn oreszczuka - 10.11.2022 / 18:34, *.autocom.pl

@ding: myśle, ze niewielu ludziom brakuje na Legijnej stronie info o wiekopomnych dokonaniach "kibicow" ksp, takich jak wyjazd dokądś dwa razy na rundę w żenującej liczbie lub frekwencja na poziomie termaliki, czy oprawa raz na ruski rok;)
Pozdrawiam!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.