Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Kujawiak - 12.11.2022 / 18:44, *.vectranet.pl

Paradoksalnie smutna informacja, o przedłużeniu możemy pomarzyć.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 11.11.2022 / 16:50, *.play-internet.pl

Pierwszym sezon w Legii rewelacja,kolejne kopanie się po czole, tuż przed końcem kontraktu i MŚ przypomina sobie jak się gra

odpowiedz
wkz - 11.11.2022 / 21:56, *.107.150

@Miasto dupiarza Rafałka: tak samo było z uwielbianym i kochanym kruchym Kingiem. Tak to miał na L wy....ebanea ale jak się kończyła umowa to nagle i liczby (gole asysty) się zaczęły pojawiać....dziwne to??? A teraz śpiewają pieśni wielbiące kuchy King alaleeeeez

odpowiedz
yyy - 11.11.2022 / 16:39, *.centertel.pl

Prawie jak legendarna libacja na skwerku :D

odpowiedz
exsa - 11.11.2022 / 15:42, *.tpnet.pl

Ta lepsza gra sluzyla powolaniu co przyszlo z korzyscia dla "LEGII " !!!!

odpowiedz
Robert.mokotow - 11.11.2022 / 14:51, *.centertel.pl

Brawo Mladen. W ostatnich kolejkach jesteś jednym z lepszych zawodników na placu i takiego a nawet lepszego chcemy Cię oglądać na wiosnę.. Powodzenia i zdrówka. Mistrz jest tylko jeden ???? L

odpowiedz
wkz - 11.11.2022 / 22:02, *.107.150

@Robert.mokotow: trochę to podejrzane wszystko...nagle zaczął grać i forma wróciła bo mistrzostwa i umowa się kończy....yyyhhhyyymmm przypadek jasne. To jak z nim przedłużą to po pół roku spr jego statystyki....też przypadek. Identycznie było z kochanym kuchym

odpowiedz
Match fixing - 12.11.2022 / 07:18, *.plus.pl

@wkz: tylko, że w zeszłym sezonie cała drużyna grała padakę.

odpowiedz
Ja85 - 11.11.2022 / 14:44, *.centertel.pl

Brawo Mladen! Najlepszy obecnie legionista w kadrze.

odpowiedz
kulturalny cham - 11.11.2022 / 14:33, *.46.112

tak sie składa że odpaliłem Football Manager 2023 i Serbia własnie zdobyła tytuł w Katarze pokonujac Brazylie 2-1,trzecia Francja przed USA
myśmy nawet z grupy nie w wyszli tradycyjnie 0-1 z Meksykiem 0-4 z Argentyna i 4-0 do przodu z Arabami

odpowiedz