REKLAMA
REKLAMA

Kursy na mecz

Wygodny rywal - Legia faworytem

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany - Wiadomość archiwalna

Wrocławianie w ostatnich latach są wygodnym rywalem dla stołecznej drużyny. 5 z 6 ostatnich spotkań Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław kończyło się po myśli legionistów. Jednak z ostatniej wizyty we Wrocławiu Legia nie przywiozła żadnego punktu. Według bukmacherów Fortuny faworytem niedzielnej potyczki, która rozpocznie się o godzinie 17:30, są goście. Kurs na wygraną Legii wynosi ok. 2,2, a na zwycięstwo gospodarzy 3,5.

KURSY NA LEGIA - ŚLĄSK
FORTUNA:

Czy Josue po raz kolejny zdobędzie dziewiątą bramkę w bieżącym sezonie? Kurs na to, że Portugalczyk trafi do siatki wynosi 3,25.

Pełna oferta zakładów na mecz Śląsk - Legia

Wyniki ostatnich meczów Legii ze Śląskiem:
07.03.2022 Legia 1-0 Śląsk
11.09.2021 Śląsk 1-0 Legia
07.03.2021 Śląsk 0-1 Legia
21.10.2020 Legia 2-1 Śląsk
21.06.2020 Legia 2-0 Śląsk
08.12.2019 Śląsk 0-3 Legia
04.08.2019 Legia 0-0 Śląsk

Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Śląskiem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ok. 1000 zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:
zwycięzca meczu
obie drużyny strzelą
suma goli, rzutów rożnych, kartek
dokładny wynik meczu
wynik do przerwy
podwójna szansa
wynik do przerwy/wynik końcowy
kto zdobędzie bramkę
kto dostanie kartkę

Taka opcja dostępna jest na niedzielny mecz Śląsk - Legia.

Kursy na mecz

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.