fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Reprezentacja przy Łazienkowskiej - fotoreportaż

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z towarzyskiego meczu Polska - Chile, który odbył się we wtorek na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Mecz z trybun obejrzało 27 968 kibiców.

Fotoreportaż z meczu - 83 zdjęcia Woytka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
grzesiek - 18.11.2022 / 14:29, *.centertel.pl

A niech chodzą jak chcą xD
Dla mnie mogą nawet pojedyncze jednostki zacząć chodzić w barwach ksp na zylete. Bedzie smiesznie. XD

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 17.11.2022 / 19:47, *.52.135

Niezłe łby, które na repre chodzą w barwach klubowych, przecież to powoduje podziały, których nie powinno być

odpowiedz
tomi - 19.11.2022 / 03:48, *.38.71

@Koneser polskiej piłki klubowej: Nie ośmieszaj się,podziały na kadrze były,są i będą,ale skąd ty to możesz wiedzieć? wyloguj się z internetu i zacznij jezdzić na mecze reperentacji

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.