Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Zwycięstwo Kielana w halowym Pucharze Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bytomiu rozegrany został tenisowy Halowy Puchar Polski, w którym zwyciężył zawodnik Legii, Szymon Kielan. Legionista bez straty seta, pokonując czterech przeciwników dotarł do finału, w którym w poniedziałek mierzył się z Pawłem Ciasiem. Nasz zawodnik wygrał 6-0, a w drugim secie prowadził 3-0 i przy tym wyniku doszło do kreczu rywala.

Wyniki Szymona Kielana w singlu:
I runda: Szymon Kielan - Lech Gontar 6-0, 6-3
II runda: Szymon Kielan - Maksymilian Samojłowicz 6-4, 6-3
1/4 finału: Szymon Kielan - Gabriel Matuszewski 7-5, 6-2
1/2 finału: Szymon Kielan - Sandro Szic 7-6(5), 7-6(2)
Finał: Szymon Kielan - Paweł Ciaś 6-0, 3-0 i krecz Pawła


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.