Robert Stasiok
REKLAMA

Boks

Wygrane legionistów w Polsat Boxing Promotions w Gliwicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś w Gliwicach ma miejsce 13. gala Polsat Boxing Promotions. Przed głównymi walkami miały miejsce walki w boksie olimpijskim, w których wystartowało dwóch pięściarzy Klubu Bokserskiego Legia.

16-letni Robert Stasiok (60kg) pokonał jednogłośnie na punkty Kacpra Klimczaka. Skrót walki można obejrzeć tutaj. 18-letni Mateusz Grejber (68kg) wygrał z Kacprem Regułą. Skrót walki do obejrzenia tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
LegiaFans - 10.12.2022 / 11:50, *.chello.pl

G(L)IWICE

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.