REKLAMA

Kick-boxing

Wyniki legionistów w Polish Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Janowie Podlaskim odbyły się zawody Polish Open - międzynarodowy Puchar Polski w kick-boksingu, w których wystartowało dwoje zawodników kick-bokserskiej Legii. Weronika Stoń zajęła drugie miejsce w formule kick-light seniorek, w kat. wagowej -65 kg. Marek Kamiński w formule K-1 seniorów, kat. +91kg był piąty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.