Cezary Miszta i Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz zimą nie na sprzedaż. Miszta na wypożyczenie?

Woytek, źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

Aktualnie największe zainteresowaniem spośród młodych piłkarzy Legii cieszy się Kacper Tobiasz. 19-letni bramkarz przebojem wywalczył miejsce w podstawowym składzie i jesienią był jednym z najlepszych zawodników w drużynie. - Nie ma możliwości, by rozstał się z nami przed końcem sezonu - mówi Jacek Zieliński dla TVP Sport.

Umowa Tobiasza z Legią obowiązuje do lipca 2026 roku, ale wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wcześniej będzie okazja do transferu za kilka milionów euro.– Ważny jest moment sprzedaży zawodnika. Tobiasz pewnie będzie warty kilka milionów, ale na razie ma za sobą kilkanaście meczów w Ekstraklasie. Jak można myśleć o takich kwotach? Wiemy, że ma talent i jest dobry, ale wartość można zbudować. Na razie ma za sobą pobyt z kadrą na mundialu, ale w perspektywie są europejskie puchary, które też wpływają na budowanie kwestii finansowych. Fakt jest taki, że Tobiasz nie spieszy się z wyjazdem. Kibice go uwielbiają i w drugą stronę działa to tak samo - mówi dyrektor sportowy.

W klubie zaczęto brać pod uwagę możliwość wypożyczenia Cezarego Miszty. - Przydałaby mu się regularna gra. W trakcie takich rund można zebrać też wiele doświadczenia, które jest nie do przeceniania - mówi Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.