Inaki Astiz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Astiz: Tylko sędzia widział karnego

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Spodziewaliśmy się, że ten mecz będzie pod naszą kontrolą, że będziemy posiadać piłkę i grać na połowie przeciwnika, kreować sytuacje. Chcieliśmy przetestować różne ustawiania, nad którymi pracujemy na treningach. Myślę, że tworzyliśmy sytuacje i to jest na plus. Oprócz strzelonych bramek, mogliśmy jeszcze zdobyć kolejne - powiedział po spotkaniu z Səbail FK Inaki Astiz, asystent Kosty Runjaicia.

- To dopiero pierwszy sparing, czasami gra się niekomfortowo. Wiemy, jakie są tutaj warunki. Są jeszcze rzeczy, które można poprawić. Nie chcę mówić o sędziowaniu. Każdy, kto tu był, widział to. Przy pierwszej bramce na pewno był popełniony błąd, sędzia potem nas przeprosił. Rzut karny? Tylko sędzia go widział, ale takie rzeczy się zdarzają w sparingach. W lidze tego nie ma. Musimy się koncentrować, żeby grać, strzelać bramki. Nie mamy na to wpływu. Nie rozmawialiśmy o sędziowaniu wcześniej, koncentrujemy się na sobie, na grze w piłkę. Nie chcę oceniać zawodników indywidualnie. Każdy z nich wie, jak grał. Jako piłkarz wiedziałem, co robiłem dobrze, a co źle, co mogłem zrobić inaczej. Na pewno bramki dadzą Maćkowi Rosołkowi pewność siebie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Historyk - 11.01.2023 / 10:31, *.mm.pl

Ju(L)ius
Tylko pozniej nie pisz ze to sparing
co mnie obchodzi sparing mecz o 6 pkt nawet o remis czasem
Zapier...lac Wszyscy
Josue juz zostaje w Belek do konca ?

odpowiedz
ZWP - 08.01.2023 / 17:51, *.cyfrowypolsat.pl

Asystent trenera zabiera głos rzadko …
chociaż może to i lepiej, czego dowodem jego wypowiedź.
Co powiedział?
Powiedział, że nie ma nic do powiedzenia.

Natomiast ten, co go „wywołał do zabrania głosu”
miał okazję zadać pytanie samo narzucające się:
którzy piłkarze „pod dyrekcją” nowego trenera i jego asystenta
(po upływie ponad pół roku od zmiany sztabu)
poczynili widoczne postępy?

Bo, ja takich nie widziałem dzisiaj na boisku.

Oczywiście, pomijam bramkarzy, bowiem ich trenuje ktoś inny.

odpowiedz
Chuy Ping Pong - 08.01.2023 / 17:55, *.plus.pl

@ZWP:

Głos rozsądku, kolejny słodko pierdzący z Miodek corpo Company and friends

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.01.2023 / 09:27, *.vectranet.pl

@ZWP: Ludzie!! To tylko sparing....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.