fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fotoreportaże z dwóch sparingów Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dwóch niedzielnych sparingów Legii Warszawa. W pierwszym rywalem Wojskowych był niemiecki Chemnitzer FC, a w drugim serbski FK Cukaricki - oba spotkania zakończyły się wygranymi Legii 3-2.

Fotoreportaż z meczu Legia - Chemnitzer - 45 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu Legia - Cukaricki - 28 zdjęć WoytkaSONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Konstanciniak - 15.01.2023 / 23:35, *.orange.pl

Redakcjo mi się pod obydwiema linkami do galerii odpala mecz z Chemnitzer...może to jakiś błąd się wkradl

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 16.01.2023 / 04:38, *.legionisci.com

@Konstanciniak: dziękujemy, poprawione :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.