fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Koroną. Nieobecny Johansson

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek o 11:30 piłkarze Legii rozpoczęli bezpośrednie przygotowania do niedzielnego meczu z Koroną Kielce. Najpierw przez kilkadziesiąt minut pracowali w budynku LTC, a następnie stawili się na boisku, gdzie ćwiczyli przez kolejne 75 minut.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

W treningu wzięło udział 21 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Z zespołem nie ćwiczyli kontuzjowani Blaz Kramer, Lindsay Rose, Makana Baku i Mattias Johansson. Nieobecność Szweda ma być krótka - dziś pracował indywidualnie, w środę lub w czwartek dołączy do drużyny. Podobny termin powrotu ma zaplanowany Baku. Na Kramera i Rose musimy poczekać jeszcze ponad miesiąc.Zajęcia przebiegały w klasycznej kolejności, czyli po rozgrzewce piłkarze przeszli do ćwiczeń z futbolówkami. We wtorek trener Kosta Runjaić szczególny nacisk kładł na dokładną wymianę krótkich podań formacji ofensywnej. Gracze defensywni pracowali na drugiej połówce boiska nad aspektami taktycznymi. Zajęciom z boku przyglądał się dyrektor sportowy Jacek Zieliński oraz... Johansson, którego podobizna dotarła na trening na plecach jednego z zawodników ;)

W kolejnych dwóch dniach legioniści także będą ćwiczyć w okolicach południa. W piątek i sobotę treningi zaplanowano na godzinę 15. Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia o godzinie 15:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 - zapraszamy!

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.