fot. Legia3x3.com
REKLAMA

Turniej finałowy LOTTO 3x3 Ligi 25 lutego w Lublinie

źródło: Legionisci.com

Już za miesiąc rozegrany zostanie turniej finałowy LOTTO 3x3 Ligi z udziałem Legii Lotto 3x3 Warszawa. Gospodarzem imprezy ponownie będzie Lublin.
W piątek, 24 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie zostanie rozegrany II turniej półfinałowy w którym zagra 12 zespołów. Cztery najlepsze awansują do sobotniego turnieju finałowego w którym już teraz pewny udział mają zespoły: LEGIA LOTTO 3x3 Warszawa, Suzuki Arka Gdynia, Tauron GTK Gliwice i Trefl Sopot.

Zarówno turniej półfinałowy jak i finałowy odbędą się w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie. Organizatorzy rozgrywek dokonali jednej zmiany w regulaminie LOTTO 3x3 Ligi - "przed turniejem finałowym, klub może uzupełnić skład (o ile wcześniej zgłoszonych było 4 lub 5 zawodników) lub wymienić dwóch zawodników ze zgłoszonej szóstki (z zawodników którzy nie grali) na innych turniejach."

Układ par ćwierćfinałowych:
Legia LOTTO 3x3 Warszawa – 4. drużyna z drugiego turnieju kwalifikacyjnego,
Suzuki Arka Gdynia - 3. drużyna z drugiego turnieju kwalifikacyjnego,
Tauron GTK Gliwice - 2. drużyna z drugiego turnieju kwalifikacyjnego,
Trefl Sopot - 1. drużyna z drugiego turnieju kwalifikacyjnego,

Trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody finansowe – zwycięzca I edycji LOTTO 3x3 Ligi zostanie nagrodzony kwotą 30 000 zł.

Mecze będą transmitowane na kanałach sportowych Telewizji Polsat oraz w Internecie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.