Bartosz Kapustka, Carlitos i Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Zagłębiem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Bartosz Kapustka będzie pauzował w sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin. Pomocnik Legii Warszawa w spotkaniu z Koroną Kielce zobaczył 4. żółtą kartkę w tym sezonie. Do kadry po jednomeczowej przerwie wraca Artur Jędrzejczyk. Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki, Lindsay Rose i Bartosz Slisz mają na swoim koncie po 3 upomnienia, Filip Mladenović zgromadził natomiast 7 kartek - wszyscy są zagrożeni pauzą. Mecz Zagłębie - Legia zostanie rozegrany 4 lutego o godzinie 20:00.Żółte kartki legionistów:
8 - Artur Jędrzejczyk
7 - Filip Mladenović
6 - Josue
4 - Bartosz Kapustka*
3 - Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki, Lindsay Rose, Bartosz Slisz
2 - Makana Baku, Maciej Rosołek, Paweł Wszołek
1 - Carlitos, Ihor Charatin, Mattias Johansson, Blaz Kramer, Ernest Muci, Kacper Tobiasz

* pauza

Ponadto jedną żółtą kartkę otrzymał do tej pory Kosta Runjaić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
No - 03.02.2023 / 15:06, *.play-internet.pl

Jędrzejczyk za 4 mecze pauza.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.