Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com

Wójcik: Drużyna pokazała charakter

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Krzysztof Wójcik (trener Legii): Mimo porażki mogliśmy wracać z Będzina z podniesioną głową. Nie wyszedł nam pierwszy set, w którym rywale bardzo dobrze przyjmowali nasze najlepsze zagrywki. Później zagraliśmy na maksimum swoich możliwości i mimo stanu 0-2 w setach zespół nie poddawał się, pokazał charakter i walczył z całych sił. Udało się wygrać kolejne dwie części meczu po zaciętych końcówkach, co mam nadzieję zbuduje drużynę na kolejne spotkania. Kosztowało nas to dużo zdrowia i w tie-break niestety nie weszliśmy najlepiej. Trzeba też zauważyć, że zmusiliśmy Będzin do gry na najwyższym poziomie i było bardzo trudno wygrać w ostatnim secie.

Przeciwnicy stanowią moim zdaniem w dalszym ciągu głównego kandydata do awansu, dlatego tym bardziej cieszy poziom gry, który zaprezentowaliśmy na ich tle.