Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Drużyna pokazała charakter

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Krzysztof Wójcik (trener Legii): Mimo porażki mogliśmy wracać z Będzina z podniesioną głową. Nie wyszedł nam pierwszy set, w którym rywale bardzo dobrze przyjmowali nasze najlepsze zagrywki. Później zagraliśmy na maksimum swoich możliwości i mimo stanu 0-2 w setach zespół nie poddawał się, pokazał charakter i walczył z całych sił. Udało się wygrać kolejne dwie części meczu po zaciętych końcówkach, co mam nadzieję zbuduje drużynę na kolejne spotkania. Kosztowało nas to dużo zdrowia i w tie-break niestety nie weszliśmy najlepiej. Trzeba też zauważyć, że zmusiliśmy Będzin do gry na najwyższym poziomie i było bardzo trudno wygrać w ostatnim secie.

Przeciwnicy stanowią moim zdaniem w dalszym ciągu głównego kandydata do awansu, dlatego tym bardziej cieszy poziom gry, który zaprezentowaliśmy na ich tle.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
onomatopeja22 - 08.02.2023 / 17:57, *.interkam.pl

slaba druzyna i slaby trener ---tyle

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.