fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwsze zdjęcia

Fotoreportaż z Zabrza

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z Zabrza:

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Woytka


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Faken - 05.03.2023 / 08:47, *.tpnet.pl

Uzebienia augudtyniaka tez nie uchwycił.... narabac fotek jak leci to nie sztuka

odpowiedz
Vuko - 05.03.2023 / 05:55, *.centertel.pl

Ja pitole nawet nie potrafi zdjecia zrobic, zeby mozna bylo odczytac oprawę

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 05.03.2023 / 10:18, *.legionisci.com

@Vuko: Zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale na stadionach są pewne ograniczenia w możliwości przemieszczania się w trakcie meczu wzdłuż murawy. Tak też było w Zabrzu. Na pierwszą połowę (i drugą zresztą też) wybrałem stronę gdzie atakuje Legia, by np. zrobić fotkę cieszącego się po bramce piłkarza Legii i dobrze zrobiłem. Niestety przez to nie miałem możliwości zrobić zdjęcia oprawy Górnika pod odpowiednim kątem, a w drugiej połowie czekając nie złapałem zębów Augustyniaka bo były 100m ode mnie. Losowa sytuacja - bywa :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.