fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu z Twardymi Piernikami

Fumen, źródło: Polsat Sport

Koszykarze Legii zrobili kolejny krok w umocnieniu swojej pozycji przed fazą play-off. Stołeczny zespół pokonał Twarde Pierniki Toruń. Co prawda gospodarze są na dobrej drodze do I ligi, ale mimo wszystko postawili się ekipie Wojciecha Kamińskiego. Ostatecznie legioniści wygrali 88-84. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Skrót meczu Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.