Dariusz Wyka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyka: Jesteśmy zadowoleni z przebiegu pierwszej połowy meczu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Dariusz Wyka: Od samego początku pojedynku z Dąbrową Górniczą realizowaliśmy plan, który trenerzy przedstawili nam przed spotkaniem. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu pierwszej połowy, w której wszystko wychodziło nam tak, jak powinno [po dwóch kwartach legioniści prowadzili ponad trzydziestoma punktami – przyp. LL!]. Jeśli chodzi z kolei o drugą połowę meczu, to jej tok nie przyniósł nam już aż tak dużej satysfakcji.
Musimy zrobić wszystko, by dominować nad rywalami tak jak podczas pierwszej części konfrontacji z Dąbrową, tak aby nasza gra w dalszym ciągu wyglądała pozytywnie, czyli najpierw obrona, później atak.
Cieszy nas przekroczona bariera stu punktów, zwłaszcza że mieliśmy trochę problemów ze zdobyczą punktową w tym sezonie. Poprawiliśmy to i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej.
W piątek mierzymy się w naszej hali ze Startem Lublin. Chcemy wziąć rewanż za porażkę jednym punktem, jaką odnieśliśmy w spotkaniu Pucharu Polski. Zrobimy wszystko, aby to spotkanie wyglądało tak jak rywalizacja z Dąbrową.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.