Bartłomiej Ciepiela - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Ciepieli. Kobylak zatrzymał Raków

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po minionym weekendzie Bartłomiej Ciepiela i Gabriel Kobylak mogą mieć powody do zadowolenia. Pierwszy z nich otworzył wynik spotkania w meczu z Widzewem Łódź, a jego Stal wygrała. Natomiast bramkarz Radomiaka zachował czyste konto w potyczce z Rakowem Częstochowa i obie ekipy podzieliły się punktami. Joel Abu Hanna jest coraz bliżej spadku z ligi. Tym razem Lechia przegrała z Jagiellonią Białystok.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - do 72. minuty w wygranym 2-0 meczu z Widzewem Łódź. Strzelec bramki na 1-0 w 10. minucie spotkania.
Jakub Czajkowski (Wisła Puławy) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Elbląg
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-4 meczu ze Stomilem Olsztyn
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Rakowem Częstochowa
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - od 79. minuty w wygranym 3-2 meczu z AC Milan Primavera
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - do 62. minuty w wygranym 6-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Nikodem Niski (Resovia Rzeszów) - nie grał w wygranym 5-0 meczu ze Skrą Częstochowa
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z ŁKS Łódź
Kacper Skibicki (GKS Tychy) - od 69. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Arką Gdynia