REKLAMA

11.legionisci.com - ustaw swój skład na Wisłę

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czy mając w głowie finał Pucharu Polski trener Legii zaskoczy wyjściowym składem na starcie z Wisłą Płock? Naszym zdaniem możemy spodziewać się pewnych roszad szczególnie po ostatnich słabszych spotkaniach w wykonaniu "Wojskowych". Jakim składem legioniści powinni przystąpić do derbów Mazowsza? Mamy dla Was świetną propozycję - stworzyliśmy aplikację 11.legionisci.com, która pozwoli Wam w prosty sposób na poustawianie składu zgodnie z Waszymi preferencjami a następnie dzielenie się nią ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych.

Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę 11.legionisci.com, a następnie wybrać jedno z preferowanych ustawień lub ręcznie poustawiać zawodników na boisku. Możesz także wybrać nazwisko zawodnika z listy, dodawać nowych lub podmieniać już dodanych. Po ustaleniu składu wystarczy jednym kliknięciem zapisać obraz PNG z Twoim ustawieniem i bez żadnych ograniczeń używać go w internecie.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, a jej intuicyjny interfejs pozwala na szybkie i efektywne ustalenie składu. Co więcej, dzięki aplikacji 11.legionisci.com możesz być pewny, że Twoja jedenastka będzie dopasowana do najnowszych informacji na temat drużyny i sytuacji kadrowej, czy numerów z którymi występują gracze.

Zachęcamy Was do sprawdzenia 11.legionisci.com i informowania o niej znajomych!

PS. Jeżeli napotkacie na jakieś problemy lub macie uwagi, to zachęcamy do kontaktu na redakcja@legionisci.com. Będziemy pracowali nad udoskonalaniem tej usługi.


fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.