Damian Kos - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kos sędzią meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: PZPN

Damian Kos został wyznaczony do sędziowania meczu 32. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Jagiellonią Białystok. Na liniach pomagać mu będą Marek Arys i Dariusz Bohonos, sędzią technicznym będzie Piotr Urban, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Malec i Konrad Sapela. Spotkanie odbędzie się 12 maja o godzinie 20:30.



Obsada sędziowska 32. kolejki:
Piast Gliwice - Korona Kielce, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Śląsk Wrocław - Wisła Płock, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Cracovia - Zagłębie Lubin, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Widzew Łódź - Górnik Zabrze, sędzia: Karol Arys (Szczecin)
Stal Mielec - Lechia Gdańsk, sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Raków Częstochowa - Lech Poznań, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Warta Poznań - Radomiak Radom, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Wyrwikufel - 12.05.2023 / 14:27, *.netfala.pl

Trudno będzie wygrać jak Malec siedzi na VARze.

odpowiedz
tejon - 11.05.2023 / 15:36, *.orange.pl

No jak już wszystko wiadomo, to może by w końcu p.Stefański mógł fiuknąć Legii....
Ew. na ostatni mecz Frankowskiego, żeby trybuny poćwiczyły pozdrowienia przed wakacjami ;-)

odpowiedz
Żmija - 11.05.2023 / 15:27, *.t-mobile.pl

No to pograne…

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 12.05.2023 / 09:42, *.52.135

@Żmija :


Uuu... już po nas!

odpowiedz
Ding - 11.05.2023 / 14:22, *.play-internet.pl

Mecz obejrzę na stadionie, więc nie będę słyszał, jak red. Jagoda co 5 minut mówi, że sędzia Kos prowadzi swój pierwszy mecz w ekstraklasie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.