REKLAMA

3 czerwca nabory dla chłopców i dziewczynek do LSS

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 3 czerwca przy Łazienkowskiej odbędą się nabory do szkół piłkarskich Legia Soccer Schools, dla chłopców (roczniki 2008-2017) i dziewczynek (roczniki 2003-2017) dla ośrodków warszawskich.

Udział w naborze jest darmowy i możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania zgłoszeń na nabór - do 28 maja. Zapisy prowadzone są TUTAJ. Dostępne lokalizacje: Łazienkowska 3, Bemowo, Praga, Marymont, Targówek, Ursynów. Harmonogram zajęć dostępny jest tutaj.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
banja - 26.05.2023 / 23:35, *.centertel.pl

na pewno darmowe?? przy zgloszeniu info 499pln lub 799pln i w tym komplet ciuchów

odpowiedz
taco - 25.05.2023 / 15:58, *.t-mobile.pl

a po co dziewczyny ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.