Tomasz Berkieta
REKLAMA

Tenis

Porażka Berkiety w I rundzie Roland Garros Junior

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii, Tomasz Berkieta wystartowa w juniorskim turnieju wielkoszlemowym Rolland Garros w Paryżu. Legionista (18 w rankingu ITF) odpadł niestety w pierwszej rundzie turnieju głównego, przegrywając z Francuzem, Andeą M'Chichem 5-7, 4-6. W pierwszym secie Tomek prowadził już 3-0, a później 5-1.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Wujek dobra rada - 05.06.2023 / 21:45, *.tpnet.pl

Po prostu brak koncentracji , dobrze by było unormować to w pierwszej kolejności . Iga też kiedyś miała takie problemy , zdarzało jej się przegrać mecz , który zaczynała rewelacyjnie . A potem to ogarnęła . Dziś jeśli przegrywa to bardziej z powodu błędów własnych , ewentualnie z tą Rybakiną się użera , bo tamta ma parę w łapach , ale Iga ją już w Sztutgarcie załatwiła . Potem znów z nią przegrała , ale ogólnie Iga już ma ją na celowniku , wie co i jak . Także , nie poddawaj się chłopak , takie sytuacje się zdarzają , szczególnie na początku wielkiej gry . Rób swoje i postaraj się być skoncentrowanym gdy prowadzisz , kuj żelazo i nie żałuj przeciwnika jak masz przewagę . Wiesz jak jest , albo Ty albo on .

odpowiedz
Wujek dobra rada - 06.06.2023 / 13:57, *.tpnet.pl

@Wujek dobra rada: P.S. Być może pomyliłem Sabalenkę z Rybakiną , one mi się mylą , hehe .

odpowiedz
ops2 - 05.06.2023 / 11:04, *.124.11

Obserwując jego karierę jestem rozaczarowany :( ....., ale mam nadzieję, że tutaj jednak wiek powoduje znaczne skoki formy. Walczyć trenować ! (i trzymam dalej kciuki)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.