Patryk Kun i Marc Gual - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Guala i Kuna

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Zawodnicy stawili się w Legia Training Center w sobotę i przez dwa dni przechodzili testy medyczne i wytrzymałościowe.

Fotoreportaż z treningu - 49 zdjęć WoytkaPoniedziałkowe zajęcia rozpoczęły się o godz. 10:30 w siłowni. Następnie drużyna przeniosła się na boisko, gdzie ćwiczyła przez 75 minut. Do kadry dołączyli Patryk Kun i Marc Gual, którzy w ostatnich tygodniach podpisali umowy ze stołecznym klubem. Nieobecny był jeszcze Radovan Pankov, który dziś po południu dotrze do Warszawy. Ponadto przygotowania z ekipą Kosty Runjaicia rozpoczęli gracze wracający z wypożyczeń - Bartłomiej Ciepiela, Patryk Pierzak, Joel Abu Hanna, Ramil Mustafajew i Gabriel Kobylak. Nieobecni byli zawodnicy przebywający na zgrupowaniach reprezentacji - Bartosz Slisz, Ernest Muci, Kacper Tobiasz i Lindsay Rose.

Popołudniowe zajęcia rozpoczną się o godz. 17. We wtorek i czwartek zespół będzie trenował dwa razy, w środę i piątek po razie, w sobotę odbędzie się pierwszy sparing, w którym rywalem będzie Lechia Gdańsk.

Podczas zgrupowania w Austrii, które rozpocznie się za tydzień, Legia Warszawa rozegra trzy mecze kontrolne. Jej przeciwnikami będą: FC Botosani z Rumunii (28 czerwca), Qarabag FK z Azerbejdżanu (1 lipca) i Red Bull Salzburg z Austrii (4 lipca). Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00. Qarabag FK to aktualny mistrz Azerbejdżanu, Red Bull Salzburg wygrał ligę austriacką. Z kolei zespół FC Botosani zajął 5. miejsce w grupie spadkowej rumuńskiej SuperLigi.

Plan Legii Warszawa (czerwiec - lipiec):
17.06. - Start przygotowań, badania medyczne
24.06. g. 13:00 Sparing: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

26.06.-05.07. Zgrupowanie w Austrii
28.06. g. 18:00 Sparing: Legia Warszawa - FC Botosani
1.07. g. 18:00 Sparing: Legia Warszawa - Qarabag FK
4.07. g. 18:00 Sparing: Legia Warszawa - Red Bull Salzburg

10/11.07. mecz kontrolny
15.07. g. 20:10 SP: Raków Częstochowa - Legia Warszawa
16.07. Sparing: Legia Warszawa - Motor Lublin
21.07. - 1. kolejka - Legia Warszawa - ŁKS Łódź
27.07. – 1. mecz 2. rundy el. Ligi Konferencji Europy

Fotoreportaż z treningu - 49 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.