Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Trzeci dzień przygotowań - relacja z LTC

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na środę sztab szkoleniowy zaplanował jedna jednostkę treningowa. Na początek zawodnicy tradycyjnie pracowali w siłowni, a następnie stawili się na boisku. Niemiecki szkoleniowiec wygłosił, krotka mobilizującą przemowę i można było przejść do ćwiczeń.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć WoytkaW ramach rozgrzewki zawodnicy rywalizowali parami w berka. Było sporo śmiechu, a przegrani musieli wykonywać pompki. Następnie przyszła pora na typowo piłkarskie aspekty treningu, takie jak doskonalenie dokładności przyjęcia i podań na małej przestrzeni. W kolejnej fazie zadanie zostało urozmaicone wykańczaniem akcji strzałem na bramkę na gwizdek asystentów. Po godzinie trener Kosta Runjaić zarządził dużą grę 11 na 11 na całej szerokości boiska, długość wyznaczono od pola karnego do pola karnego. Legioniści rywalizowali w następujących składach:

Hładun (Miszta) - Pankov, Augustyniak, Jędrzejczyk - Wszołek, Rejczyk, Sokołowski, Abu Hanna - Pich (Jędrasik), Pekhart, Gual
Kobylak (Trojanowski) - Nawrocki, Charatin, Ribeiro - Baku, Celhaka, Josue, Kun - Carlitos, Kramer, Rosołek

W tym czasie pozostali zwodnicy - Ciepiela, Pierzak, Kisiel, Mustafajew, Jędrasik/Pich - grali z boku w dziadka.

Na czwartek zaplanowano dwie jednostki treningowe - o 10:30 i 17. W piątek zespół będzie trenował raz, a w sobotę o godz. 13 odbędzie się sparing Legia - Lechia Gdańsk.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.