REKLAMA
REKLAMA

Wypowiedzi Kazachów po wylosowaniu Legii

źródło: prosports.kz / sports.kz - Wiadomość archiwalna

Zespół Ordabasy Szymkent będzie przeciwnikiem Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy. Na temat losowania wypowiedział się bramkarz klubu z Kazachstanu, Bekchan Szajzada, oraz jego prezes, Baurzhan Abdubajtow.

- Mamy dobrego przeciwnika, ale bardzo liczymy i wierzymy w nasze zwycięstwo. Legia słynie z twardej gry, ale my jesteśmy gotowi stawić im czoła i pokazać naszą siłę i chęć odniesienia sukcesu. Nasz zespół jest zdeterminowany i gotowy do walki do ostatniego gwizdka, aby osiągnąć swoje cele. Postaramy się zajść jak najdalej w Lidze Konferencji Europy. Myślę, że Legia to najtrudniejszy ze wszystkich możliwych rywali, ale też teraz nie ma poważnych przeciwników - powiedział bramkarz, Bekchan Shaizada.

- Na tym etapie Legia Warszawa to jeden z najsilniejszych i najbardziej utytułowanych klubów w Europie. Mimo tego, nasze nastroje są bojowe, jesteśmy skupieni tylko na zwycięstwie - stwierdził prezes klubu, Baurzhan Abdubajtow.

WYNIKI SONDYLegia w eliminacjach Ligi Konferencji Europy:
SUMA GŁOSÓW: 28483
START: 11.06.2023 / KONIEC: 10.08.2023


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.