Jacek Zieliński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Elitim i Zieliński po podpisaniu kontraktu

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek kontrakt z Legią Warszawa podpisał Juergen Elitim. - Jestem gotowy na nowe wyzwanie i zmierzenie się z oczekiwaniami. Legia to największy klub w Polsce, nie mogę doczekać się walki o trofea i grę w europejskich pucharach. Mamy w zespole hiszpańskojęzycznych piłkarzy, co będzie dla mnie pomocne w pierwszych dniach. Miałem już okazję poznać chłopaków z Hiszpanii, świetnie mnie przywitali. Na pewno będzie to pomocne w aklimatyzacji - powiedział piłkarz.

- Szukaliśmy na rynku piłkarza o takim profilu. Juergen Elitim jest zawodnikiem dysponującym dobrym podaniem, techniką i zmysłem do rozegrania. Mimo niewysokiego wzrostu angażuje się również w grę defensywną. Cieszę się, że do końca czerwca zakontraktowaliśmy czterech nowych zawodników na kluczowych pozycjach i mamy nie tylko szerszy wybór, ale też jakość, która była priorytetem w podejmowaniu decyzji. Nowi piłkarze mają teraz czas na wkomponowanie się do zespołu - powiedział o zawodniku dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.