Robert Pich - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pich trafi do rezerw Legii?

Bodziach, źródło: Legionisci.com / meczyki.pl

Według informacji serwisu meczyki.pl, Robert Pich może w najbliższym czasie przedłużyć umowę z Legią, na gorszych warunkach finansowych niż dotychczas, aby przez najbliższe 2-3 lata występować w rezerwach naszego klubu. W ostatnich dniach zawodnik nie trenuje z jedynką i nie będzie brany pod uwagę nawet w szerokiej kadrze zespołu w najbliższym sezonie.

Legia szuka wzmocnień do drugiego zespołu, by ten wywalczył awans z trzeciej ligi już w nadchodzącym sezonie. Pich, który przed rokiem trafił na Łazienkowską po kilku latach spędzonych w Śląsku Wrocław, nie może wywalczyć sobie miejsca w pierwszym zespole Legii. W ostatnim sezonie wystąpił w 19 spotkaniach, ale grywał jedynie w końcówkach (łącznie uzbierał 441 min.). Według informacji Meczyków, Pich ma dobry kontakt z młodymi graczami i byłby sporym wzmocnieniem dla drugiego zespołu.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.