Marc Gual, Makana Baku, Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Nowe koszulki, nowy asystent, kilku nieobecnych

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła bezpośrednie przygotowania do rewanżowego meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. W poniedziałek przed południem na boisku w LTC stawiło się 22 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Do sztabu szkoleniowego dołączył nowy trener, Alex Trukan. 29-latek ostatnio pracował w akademii Hull City. Teraz ma wspierać dział analiz pierwszej drużyny i być jednym z asystentów podczas sesji treningowych.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć WoytkaNa boisku zabrakło Blaza Kramera (przeziębienie) i Radovana Pankova (pracował w budynku). Indywidualnie pod okiem Bartosza Kota ćwiczyli Bartosz Slisz i Maciej Rosołek. Do treningów z drużyną wrócili ci, którzy nieobecni byli podczas przygotowań do meczu w Kazachstanie - Robert Pich, Bartosz Kapustka, Filip Rejczyk Jakub Jędrasik i Cezary Miszta.

Na zajęcia legioniści wybiegli w nowych koszulkach treningowych, które możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Zespół przez ponad 1,5 godziny pracował nad aspektami taktycznymi.

We wtorek drużyna także będzie ćwiczyła przed południem. Mecz Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent odbędzie się w czwartek, 3 sierpnia o godz. 21:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Na ten moment sprzedano ok. 15 tysięcy biletów. Serdecznie zachęcamy do wspierania "Wojskowych" z trybun!

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.