Steve Kapuadi - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Kapuadiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach odpoczynku drużyna Legii Warszawa rozpoczęła przygotowania do czwartkowego meczu z FC Midtjylland. Poniedziałek rozpoczął się od długiej odprawy i pracy na siłowni. Po półtorej godziny zawodnicy stawili się na boisku, a wśród nich Steve Kapuadi, dla którego były to pierwsze zajęcia z nowymi kolegami.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć WoytkaW treningu nie uczestniczyli: Bartosz Kapustka, Filip Rejczyk, Jakub Jędrasik, Jan Ziółowski i Robert Pich. Pozostali gracze byli do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Legioniści pracowali nad podaniami, przeprowadzili kilka gierek na skróconym polu gry i doskonalili stałe fragmenty. Zajęcia w sumie trwały 1,5 godziny.

Kadra na treningu:

Bramkarze:
30. Dominik Hładun, 23. Gabriel Kobylak, 31. Cezary Miszta, 1. Kacper Tobiasz

Obrońcy:
8. Rafał Augustyniak, 55. Artur Jędrzejczyk, 3 Steve Kapuadi, 12. Radovan Pankov, 5. Yuri Ribeiro, 92. Lindsay Rose

Pomocnicy:
32. Makana Baku, 14. Ihor Charatin, 21. Jurgen Celhaka, 22. Juergen Elitim, 27. Josue, 33. Patryk Kun, 99. Bartosz Slisz, 18. Patryk Sokołowski, 86. Igor Strzałek, 13. Paweł Wszołek

Napastnicy:
28. Marc Gual, 9. Blaz Kramer, 20. Ernest Muci, 7. Tomas Pekhart, 39. Maciej Rosołek

Jakim składem Legia wybiegnie na mecz z FC Midtjylland? Zachęcamy do korzystania z aplikacji 11.legionisci.com, która pozwala w prosty sposób na ustawić jedenastkę zgodnie z własnymi preferencjami a następnie podzielenie się nią innymi kibicami w komentarzach pod artykułami (wystarczy wkleić link wygenerowany nad przyciskiem "zapisz" z zielonej ramki) lub w ulubionych platformach społecznościowych. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Mecz Legia Warszawa - FC Midtjylland odbędzie się w czwartek, 31 sierpnia o godzinie. 21:00. Transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.