REKLAMA

Młodzież: mecze środowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia U13 pokazała się z dobrej strony w meczu ligowym rozgrywanym na boisku Polonii. Pierwsza odsłona to badanie szyków obronnych gospodarzy. Legioniści rozpędzali się z minuty na minutę i w drugiej połowie osiągnęli już bardzo dużą przewagę, stwarzając sobie coraz lepsze okazje. Wiele akcji mogło się podobać, a i wykończenie uległo pewnej poprawie w stosunku do I połowy.

Po przerwie obie strony zrazu zaczęły aktywniej, ale zdecydowanie lepiej trudy meczu znieśli legioniści,którzy od 55' momentami zamykali gospodarzy w okolicach przedpola ich bramki.


II liga warszawska U15: KS Ursus II '09 - Legia LSS U15 (2009/10)

Drużyna LSS U15 miała rozegrać mecz ligowy z II zespołem Ursusa, ale ostatecznie spotkanie zostało przełożone na późniejszy termin.

I liga U13: MKS Polonia Warszawa '11 - Legia Warszawa U15 (2011)

Strzały (celne): Polonia 9 (4) - Legia 37 (13)

Legia: Antoni Pawłowski - Konstanty Łysiak, Cyprian Lipiński, Wojciech Łygan, Stefan Podgórski (Kpt), Wojciech Kuś, Karol Konieczny, Aleksander Dąbrowski, Szymon Wlazło, Filip Wancerz, Tomasz Stefański, Filip Wancerz, Filip Komorowski
Trener: Mateusz Majewski, II trener: Krystian Sowiński

Dobre spotkanie w wykonaniu legionistów, którzy przed przerwą utrzymując się niemal cały czas przy piłce "rozmiękczali" obronę gospodarzy (którzy tylko na parę minut byli w stanie odebrać inicjatywę graczom z Łazienkowskiej), a po przerwie wypuścili serię ataków na podmęczonego przeciwnika. Skuteczność nie była tego dnia najmocniejszą stroną Legii, ale pomysłowość w kreowaniu akcji ofensywnych już tak, czego efekty siłą rzeczy były widoczne niezależnie od skuteczności.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.