Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Zapamiętamy to spotkanie na lata

Mikołaj Ciura, źródło: sport.tvp.pl

- To był fenomenalny wieczór. Świetnie bawiliśmy się dziś z naszymi kibicami. Również zebraliśmy niesamowite doświadczenie. Jestem dumny z naszej gry, całego zespołu. To spotkanie na pewno zapamiętamy na lata - powiedział po zwycięstwie z Aston Villą zdobywca dwóch bramek, Ernest Muci.- Przy drugim trafieniu pamiętam, kiedy Marc Gual podał mi piłkę. Zobaczyłem ją, byłem sam, więc stwierdziłem, że strzelę, no i weszło. Mam nadzieję, że zdobędę jeszcze więcej bramek.

- Wyciągnąłem dużo doświadczenia z poprzedniego sezonu. Czuję się zdecydowanie lepiej. Również mamy solidniejszy zespół, jesteśmy bardziej zjednoczeni. Wiemy, jak chcemy grać, tworzymy mnóstwo okazji i trafiamy do siatki w każdym meczu. To ważne, by być w dobrym miejscu.

- Nasz plan zakładał zamykanie przeciwnika w ataku, dobrą grę w defensywie i w kontratakach. Chcieliśmy też pokazać naszą jakość i zrobiliśmy to dobrze. Cieszę się, że wygraliśmy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.