Mecze wtorkowe i środowe (akt.)

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu CLJ U15 (rocznik 2009 i mł.) Legia wygrała 6-0(0-0) z Escolą Varsovia i umocniła się na prowadzeniu w grupie A CLJ. Pierwsza, dość zacięta połowa to wzajemne badanie sił i pojedyncze ataki - najpierw ze strony Legii, a potem Escoli. Zaraz po przerwie Legia szybko objęła dwubramkowe prowadzenie i poza 2-3 akcjami nie pozwoliła już gościom na wiele. W środę zespół LSS U16 wygrał 6-2 (3-1) ze Świtem Nowy Dwór i objął prowadzenie w tabeli I ligi maz.

Kadra Mazowsza U14 pokonała w czwartek w LTC 2-1 kadrę Łódzkiego ZPN, a oba gole dla MZPN zdobył legionista Igor Brzeziński.

I liga maz. U16: Świt Nowy Dwór Maz.'08 2-6 (1-3) Legia LSS U16
0-1 1 min. Jakub Drzazga