Juergen Elitim - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Elitim: Należy nam się krytyka za ten mecz

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com, Canal + Sport

- Jagiellonia zagrała dziś bardzo dobre spotkanie, są w dobrej formie. My natomiast nie zagraliśmy na swoim poziomie. Należy nam się za to krytyka, bo zagraliśmy zdecydowanie słabiej. Nie chcieliśmy doznać tej pierwszej porażki, ale ona niestety dziś przyszła - powiedział po porażce z Jagiellonią Białystok pomocnik Legii, Juergen Elitim.- Chcieliśmy utrzymać swoją świetną passę w lidze. To jest jednak dopiero początek sezonu, mamy jeszcze dużo czasu, by podnieść głowy i wrócić na pozycję lidera. Ona nam się należy.

- Musimy się skupić teraz na czwartkowym meczu z AZ Alkmaar, ale nie tylko na nim. Mamy przed sobą w niedzielę bardzo ważny mecz ligowy z Rakowem. W piłce nie ma czasu na odpoczynek. Musimy przeanalizować nasze dzisiejsze błędy, bo trzeba uczyć się na porażkach. Musimy pracować dalej, nie zapominać o tej porażce, ale nie zaprzątać sobie nią zbytnio głowy.

- Czym przekonała mnie do siebie Legia? Ma po prostu wszystko. To grupa ludzi, która wspiera. Legia jest historycznym klubem, który walczy o najwyższe cele, nie tylko w lidze, ale również w Europie. To było dla mnie najważniejsze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.