Blaz Kramer i Steve Kapuadi - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Pod obserwacją. Powrót Kapustki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po meczu z Rakowem Częstochowa zawodnicy Legii mieli jeden dzień wolnego. Od wtorku rozpoczęli kolejny mikrocykl trening, ale nie będzie on długi, bo drużyna otrzyma od sztabu szkoleniowego trzy dni wolnego - piątek, sobotę i niedzielę. W środę pierwszy raz po dłuższej przerwie na murawie pojawił się Bartosz Kapustka. - Wszystko ze mną w porządku, oby tak dalej - mówił wyraźnie zadowolony pomocnik.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć WoytkaPod nieobecność reprezentantów z zespołem trenowało trzech młodych: Jakub Żewłakow, Jakub Adkonis i bramkarz Michał Bobier. Zajęciom z boku przyglądali się adepci Szkoły Trenerów PZPN, a wśród nich kilku szkoleniowców z najwyższych lig: Dawid Szwarga (Raków), Adrian Siemieniec (Jagiellonia) i Goncalo Feio (Motor).

Mimo trzech porażek z rzędu w drużynie panuje spokój. - Zachowujemy spokój, porażki to część futbolu. Nawet Manchester City ostatnio przegrał dwa spotkania z rzędu - komentował Kosta Runjaić, który dziś przyglądał się poczynaniom z boku. Zajęcia prowadzili Przemysław Małecki i Inaki Astiz. Indywidualnie z fizjoterapeutami pracował Filip Rejczyk, nieobecny był natomiast Lindsay Rose.

W czwartek zespół będzie trenował o godz. 11.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.