fot. Joanna Bydler
REKLAMA

Futsal

W niedzielę mecz futsalistów z Clearexem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Gładkiej 18 w Warszawie, futsaliści Legii rozegrają ligowe spotkanie z Clearexem Chorzów. Legioniści po bardzo dobrym początku sezonu 2023/24, ponieśli ostatnio trzy kolejne porażki i potrzebują naszego wsparcia, by wrócić na zwycięską ścieżkę i do ligowej czołówki.Na własnym parkiecie legioniści mogą pochwalić się bilansem 3 wygranych i 1 porażki. Tej doznali w ostatnią środę w rywalizacji z Dremanem Opole Komprachcice. Legia będzie faworytem meczu z Clearexem, nie tylko dzięki przewadze własnego parkietu. Chorzowianie w obecnych rozgrywkach wygrali tylko jedno z siedmiu rozegranych spotkań i plasują się na 14. miejscu w ligowej tabeli.

Bilety na mecz kosztują 15 zł (ulgowe) i 22 zł (normalne) i nabywać je można TUTAJ. Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Termin meczu: niedziela, 29 października 2023, g. 18:00
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Cena biletów: 15 zł (ulgowe) i 22 zł (normalne)

fot. Legia Futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.