Frank Castaneda i Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia razy dwa + bonus od Fortuny

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

Dwa poprzednie mecze Legii z Radomiakiem kończyły się po myśli "Wojskowych" - w ubiegłym sezonie wygraliśmy 1-0 i 2-0. Rok wcześniej jednak zespół ze stolicy dwukrotnie przegrywał z radomianami (0-3 i 1-3). Czego możemy się więc spodziewać po niedzielnym starciu? Legia notuje aktualnie serię czterech ligowych porażek z rzędu. Wydaje się, że taki stan rzeczy nie może trwać wiecznie. Podobnego zdania są bukmacherzy Fortuny, którzy kurs na zwycięstwo podopiecznych Kosty Runjaicia ustalili na 2, a na wygraną Radomiaka 3,65.

KURSY NA RADOMIAK - LEGIA
FORTUNA:

Pełna oferta zakładów na mecz Radomiak - Legia

Ostatnio z dobrej strony pokazał się Blaz Kramer, który strzelił cztery bramki. Czy w niedzielę będzie kontynuował swoją passę? Kurs na to, że pokona bramkarza gospodarzy wynosi 3,0

PROMO FORTUNY: 3x zakład bez ryzyka na start!

Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. I to jest porządna oferta na start! Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

Szczegóły bonusu na start

Kursy na mecz

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.