fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com

Serdecznie zapraszamy w sobotę 18 listopada od godziny 8:00 do 13:00 na honorową zbiórkę krwi na stadionie Legii Warszawa. Akcja organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści, „Krwawy Sport” Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa.W akcji brać będą udział dwa autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Dzięki klubowi Legia Warszawa krwiodawcy naszej akcji otrzymają bilety na mecz Legia Warszawa – Warta Poznań, który odbędzie się w dniu 25.11.2023 roku. „Krwawy Sport” przekaże oddającym krew swoje, kultowe już, koszulki. Muzeum Katyńskie w Warszawie przekazało dla grupy naszych krwiodawców bilety na zwiedzenia placówki z przewodnikiem.

Podczas zbiórki obecna będzie Magic Moments Fotobudka 360, dzięki której chętni zrobią sobie pamiątkowe filmy 360.
Na maszynie Bokser od firmy Progames krwiodawcy będą mogli sprawdzić siłę uderzenia swojej pięści.
Ponadto każdy krwiodawca naszej akcji otrzyma pamiątkowy dyplom-podziękowanie.

Podczas akcji, wspólnie z grupą Legijne Błonie, przygotujemy gorący poczęstunek w postaci pysznego żurku. Środki finansowe za zupę zostaną przekazane na zbiórkę zabawek organizowaną przez Dobrzy Ludzi – kibice Legii dzieciom. Na naszej akcji obecni będą „Dobrzy Ludzie” którzy będą kontynuowali zbiórkę zabawek dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Szczegóły zbiórki dostępne są w internecie.

Bardzo zachęcamy wszystkich do oddania krwi na naszej zbiórce. Każda kropla się liczy.

Zaplanujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych. Widzimy się w sobotę na Legii!

fot. Legionisci.com
fot. Krewcy Legioniści

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.