REKLAMA

Boks

W czwartek walka Straszewskiego o strefę medalową ME U-22

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Budvie trwają Mistrzostwa Europy do lat 22 w boksie, w których startowało dwóch pięściarzy Klubu Bokserskiego Legia. Bartłomiej Rośkowicz odpadł niestety w 1/16 finału kat. -63,5 kg, przegrywając z Azerem, Gurbanovem Jalalem. Jakub Straszewski w kat. -86kg pokonał w poniedziałek Azera, Seyidova Seyida i w czwartek walczyć będzie w 1/4 finału z Gruzinem, Giorgim Gutsaevem.

Zwycięzca tej walki zapewni sobie awans do strefy medalowej.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.