fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka i aukcje dla osób zatrzymanych w Birmingham

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartek mieliśmy wspierać Legię na wyjeździe w Birmingham. Mieliśmy, bo niestety ze względu na dyskryminację, kaprys i prowokacje angielskiej policji oraz złą wolę klubu Aston Villa FC, wydarzenia w Anglii nie poszły po naszej myśli. W wyniku przypadkowych łapanek aresztowanych zostało ponad 40 obywateli Polski, kibiców, których winą było to, że chcieli wesprzeć swoją drużynę. Wśród zatrzymanych są m. in. chłopak ze swoją dziewczyną, 63-letni kibic i wielu ludzi nie będących nawet na placu, na którym zamknęła nas angielska policja. W myśl hasła "Cała Legia zawsze razem", nie zostawimy naszych braci w potrzebie.

Prosimy każdego o nawet najdrobniejszą pomoc finansową, by móc zapewnić im adwokatów, dzięki którym - mamy nadzieję - będą mogli jak najprędzej wrócić do swojego codziennego życia, pracy i rodzin w Polsce oraz spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w domu.

Wpłaty można kierować na:

Nr konta: 91102011270000140202241198
Odbiorca: Jacek Jagodziński
Tytuł: POMOC ZATRZYMANYM + nadawca (grupa, etc.)

Tutaj z kolei prowadzone są i będą aukcje, z których cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla legionistów zatrzymanych w Birmingham. Na licytację trafiła koszulka meczowa Kacpra Tobiasza z meczu z Wartą Poznań, na którym świętowaliśmy 50-lecie Żylety.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.