Bartosz Slisz, Damian Dąbrowski - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Slisz: Szybko zdobyte bramki ułożyły mecz pod nas

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Canal +

- Sentymenty odkładam na drugi plan, skupiałem się na naszej grze, bo wiemy jak bardzo potrzebujemy punktów. Cieszy dzisiejsze zwycięstwo, w Lubinie nie gra się łatwo, Zagłębie to dobra drużyna. Dziś podołaliśmy. Ważne były dwie szybko zdobyte bramki, bo dzięki temu mecz się ułożył pod nas - powiedział po zwycięstwie z Zagłębiem Lubin pomocnik Legii, Bartosz Slisz.- Wynik czwartkowego meczu nie był zadowalający, bo przegraliśmy. Na pewno czymś wspaniałym jest grać w Europie. Przed nami jeszcze jedno trudne spotkanie, mecz o wszystko przed własną publicznością. Myślę, że to zwycięstwo i awans będzie smakować jeszcze lepiej, kiedy wygramy u siebie.

- Zobaczymy, jakie decyzję podejmie trener odnośnie meczu Pucharu Polski z Koroną Kielce. Ja na pewno będę gotowy. Puchar Polski również jest dla nas ważny. Gramy na trzech frontach i nie jest to łatwe. Jeśli będzie mnie trener potrzebował, to na pewno dam z siebie wszystko i pomogę drużynie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.